سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
خانه » دسته‌بندی نشده » پایبندی مردم به كمپین «نه به چهارشنبه سوزی»

پایبندی مردم به كمپین «نه به چهارشنبه سوزی»

[ad_1]

خبرگزاری میزان: مدیر عامل سازمان آتش نشانی گفت: امسال خوشبختانه حوادث چهارشنبه سوری در تهران کاهش خوبی داشته است.
 
سعید شریف زاده، مدیر عامل سازمان آتش نشانی گفت: در طرح استقبال از بهار كه در شهرداری در دستور كار قرار گرفته است تكالیفی بر عهده سازمان آتش نشانی قرار داده شده است.
وی افزود: در شب چهارشنبه سوری برخی از شهروندان با بی احتیاطی باعث آسیب وارد شدن به خود و دیگران می شوند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی با اشاره به راه اندازی كمپین نه به چهارشنبه سوری اظهار كرد: سال های قبل فروش مواد محترقه و انفجارها از یك هفته قبل از چهارشنبه سوری آغاز می شد.

شریف زاده تاكید كرد: مردم امسال آتش روشن كرده و تا حدودی به كمپین نه به چهارشنبه سوری پاییند بودند.

وی با اشاره به رضایت بخش بودن وضعیت تصریح كرد: خوشبختانه از نظر تعدد حوادث امسال با كاهش مواجه هستیم و غیر از چند مورد، موارد خاص گزارش نشده است

مدیرعامل سازمان آتش نشانی با بیان اینكه امیدوار هستیم تلفات جانی دیگری در شهر تهران نداشته باشیم گفت: ٥ هزار پرسنل سازمان آتش نشانی در محل های مختلف شهر حضور پیدا كرده اند.

وی افزود: آتش نشان های داوطلب نیز فرا خوانده شده ضمن اینكه كپسول هایی در اختیار رانندگان تاكسی، اتوبوس، حریم بان و … قرار گرفته است.

شریف زاده از حضور تمام آتش نشان ها در ایستگاه های خود خبر داد و بیان كرد: علاوه بر حضور تمام آتش نشان ها در ایستگاه های خود، ظرفیت سامانه ١٢٥ نیز امشب ٣ برابر شده است.

وی با انتقاد از مزاحمت های تلفنی برخی شهروندان تصریح كرد: متاسفانه امشب نیز شاهد تماس های مزاحم گونه برخی افراد با سامانه ١٢٥ بودیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تاكید كرد: آدرس و شماره تلفن افراد مزاحم را در اختیار داریم و مزاحمت های آنها را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهیم كرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی با ارائه توصیه ای به شهروندان گفت: درخواست ما این است كه شهروندان در زندگی خود ایمنی را مراعات كرده تا شاهد كمترین حوادث در شهر تهران باشیم.

شریف زاده  با بیان اینكه برخی شهروندان پیشنهاداتی را در رابطه با مشخص كردن برخی معابر برای برپایی جشن در نقاط مختلف تهران ارائه كرده اند اظهار كرد: آتش نشانی در اساسنامه خود مجوزی برای این كار ندارد اما قادر به همكاری با سایر نهادها دو این رابطه هستیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی از همراهی آتش نشان ها با نیروهای خدمات شهری خبرداد و خاطرنشان كرد: نیروهای خدمات شهری در ساعات بامدادی عملیات پاكسازی را  آغاز كرده و نیروهای آتش نشان نیز در كنار آنها خواهند بود.

[ad_2]

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز