زن ۶۸ ساله‌ای که مانکن شد

admin دسته‌بندی نشده

[ad_1]

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: سن تنها یک عدد است. شاید بسیاری از ما این حرف را قبول داشته باشیم اما زمانی که پای عمل می رسد، از باورمان دور می شویم و محتاطانه عمل می کنیم. اصلا چه دلیلی دارد که علاقه ما با افزایش سن تغییر کند؟! شما می توانید همانطوری که دوست دارید کیک تولد ۲۰ سالگی تان فوت کنید یا ببرید، همان کار را هم با کیک تولد ۶۰ سالگی تان انجام دهید. آنچه مهم است خود شمایید نه اطرافیان تان.

زن ۶۸ ساله‌ای که مانکن شد!

سوزی گراند «Suzi Grant» زنی است که به شما ثابت می کند، سن تنها یک عدد است و شما حتی در میانسالی هم می توانید علاقمندی هایتان را از ماجراجویی گرفته تا مد و فشن، دنبال کنید.

زن ۶۸ ساله‌ای که مانکن شد!

گراند، ۶۸ ساله و ساکن برایتون در انگلستان است. او در سال ۲۰۱۴ وبلاگی با موضوع سبک زندگی راه اندازی کرد تا در آن زنان بالای ۵۰ را به داشتن زندگی شادتر و سالم تر ترغیب کند. گراند در بلاگش در مورد موضوعات مختلفی، از سلامت گرفته تا تغذیه، بحث می کند اما مهمترین موضوعی که به آن می پردازد، مد و فشن است. مطالب او آنقدر الهام بخش زنان بوده که تعداد فالوورهای اینستاگرامش به ۱۱۵۰۰ و بیش از ۶۵۰۰ فالوور در فیسبوک رسیده است.

زن ۶۸ ساله‌ای که مانکن شد!

گراند اعتراف می کند که او از سن ۵۰ سالگی به بعد، نگاه جامعه به خودش را به عنوان یک زن میانسال، نادیده گرفته و هر طوری که دلش خواسته زندگی کرده است. هدف او از راه اندازی این وبلاگ نیز همین است. به گفته او: «اگر چه من در سن ۵۰ سالگی احساس پیری می کردم اما اکنون این حس را ندارم. شما هم نباشد داشته باشید. من تجربیات این چند ساله خودم را به اشتراک می گذارم تا شما هم از لحظه لحظه زندگی تان لذت ببرید. من دوست دارم که تمام زنان بالای ۵۰ سال این انرژی مثبت را دریافت کنند.»

زن ۶۸ ساله‌ای که مانکن شد!

او عکس های جذابی را در صفحه اینستاگرامش «alternativeageing» منتشر می کند که نشاندهنده علاقه او به دنیای مد و فشن است. او حتی ایده های خوبی را در مورد لباس پوشیدن به دیگران می دهد که تمام اینها در شهرت و محبوبیت او موثر بوده است.

زن ۶۸ ساله‌ای که مانکن شد!

گراند گزارشگر رادیو و تلویزیون بوده و برای شبکه های مشهوری چون «Sky News» و «BBC Radio 4» کار می کرد. او سبک زندگی سالمی نداشت، به عنوان مثال از مشروبات الکی مصرف می کرد و مرتب سیگار می کشید اما پس از آن که مادرش در سن ۶۳ سالگی به علت حمله قلبی از دنیا رفت، تصمیم گرفت که سبک زندگی سالمی را دنبال کند. تغذیه سالم باعث شد که او به ظاهر خود نیز اهمیت بیشتری دهد و در سن ۶۸ سالگی به عنوان یکی از مدل های جذاب در صنعت مد و پوشاک، بدرخشد. 

زن ۶۸ ساله‌ای که مانکن شد!

زن ۶۸ ساله‌ای که مانکن شد!

[ad_2]

شاید دوست داشته باشید:

pdf کتاب فارسی دوازدهم سری میکرو طبقه بندی گاج

دانلود کتاب فارسی دوازدهم سری میکرو طبقه بندی گاج کیفیت : خوب فرمت : پی دی اف حجم : ۹۰ […]

وقایع‌نگاری ۱۶ آذر ۳۲؛ از شاهدان عینی تا شواهد امروزی

[ad_1] وب‌سایت تاریخ ایرانی: امروز شانزده آذر است. اما ۱۶ آذر سال ۳۲ یک روز عادی نبود. از صبح زود […]

وسایل گرمایشی قدیمی؛ از علاءالدین تا کرسی

[ad_1] روزنامه همشهری – الهه بصیر: امسال که هوا زودتر از توقع و عادت ما سرد شده است، خیلی‌ها وسایل […]